O Firmie

Oferujemy Państwu kominki najwyższej jakości z gwarancją bezpieczeństwa. Kominki tradycyjne, jak i z płaszczem wodnym z możliwością ogrzania całego domu. Układamy posadzki z kamienia oraz wykańczamy łazienki z takich materiałów jak marmur, granit, płytki ceramiczne. Proponujemy solidne i trwałe schody z kamienia.

Nasza firma działa na rynku od 1990 roku. Mamy już ponad 20 letnią tradycję, dlatego też możemy się pochwalić kilkoma swoimi pracami, które znajdą Państwo w działach

Są to tylko dla Państwa propozycje kominków, łazienek, posadzek oraz schodów do rozważenia, gdyż każdy dom ma inny charakter i każdy Właściciel odmienny gust. W związku z tym zamieściliśmy kilka swoich prac, abyście Państwo mogli zobaczyć jak inni wybierają, aby mieć jakieś wyobrażenie co chcemy zrobić w swoim domu, ponieważ kominek to nie tylko źródło ciepła, ale to także wystrój wnętrza podobnie jak posadzki, schody - elementy konieczne w naszym domu, a wpływające na jego wizerunek.

Działalność oraz nasze prace wykonywane są na terenie całej Polski, niemniej jednak województwo mazowieckie jest nasza rodzimą lokalizacją, i tu też możemy pochwalić się największą liczbą wykonanych kominków, posadzek, schodów oraz łazienek.

Zapraszamy do współpracy!